Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Kernel – pojawiły się dwa pin bary pod rząd, które pokazują domknięcie niedawnej luki. Testują one także linię trendu wzrostowego. Jedynym problemem jest brak znaczącego wsparcia oraz brak przestrzeni do wzrostów, gdyż w krótkoterminowym podejściu musimy liczyć się z problemami już przy poziomie poprzedniego wierzchołka, a ten znajduje się bardzo blisko.

Te artykuły również Cię zainteresują
kernel

Medicalg. – wczorajsza świeca do sporych rozmiarów pin bar, który pokazuje odbicie od dość często respektowanego wsparcia okolic 210 zł. Od połowy kwietnia trwa tendencja wzrostowa i być może tak jak poprzednia taka świeca z 15 maja, tak i ta wczorajsza będzie początkiem dalszych wzrostów. Zabrakło wczoraj większych obrotów, które dodałyby znaczenia temu sygnałowi. Jest to sytuacja dwuznaczna, gdyż moglibyśmy dokonać zagrania. Myślę, że w obliczu kiepskiej atmosfery na całym rynku, warto chyba się wstrzymać. Świeca jest na tyle duża, że i tak musiałbym liczyć na jej sporą korektę aby z potencjalnym zyskiem zmieścić się przy 260 zł.

medicalg

Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje spółek giełdowych | kurs dol | bitcoin | notowania dow jones na żywo | gpw lotos | bitcoin notowania |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here