Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Kernel – spółka porusza się w trendzie wzrostowym od października 2014 roku. Z tej perspektywy ostatnie spadki wyglądają jak typowo korekcyjna formacja flagi. W ostatnich dniach doszło do wybicia z tego kanału górą co może wskazywać na powrót do trendu. W naszym systemie zagrań dokonujemy w oparciu o poziomy wsparcia. Zacznę więc szukać sygnału kupna dopiero po wybiciu okolic 50 zł. W ten sposób zyskamy także potwierdzenie siły popytu, gdyż wtedy zostanie zakończony układ coraz niższych ekstremów, który towarzyszy nam od 4 miesięcy. Jeżeli taki sygnał się pojawi będziemy szukać wejścia z celem w okolicach ostatniego maksimum.

Te artykuły również Cię zainteresują
kernel

Kruk – trend wzrostowy trwa tu niemal nieprzerwanie od samego początku historii notowań tej spółki. Ostatnio doszło jednak do dużej korekty, po której kupujący z powrotem zaczynają dawać o sobie znać. 18 stycznia zaczęło się odbicie. Mamy więc mocny ruch wzrostowy i aktualnie trwającą konsolidację przy oporze okolic 170 zł. Jak na razie nie widać reakcji podaży na ten poziom, więc jest szansa, że wzrosty będą kontynuowane. Czekam na wybicie i sygnał świecowy aby zagrywać na powrót ceny na dotychczasowe maksimum trendu wzrostowego. To około kilkunastu procent potencjalnego zysku, więc powinno udać się dokonać krótkoterminowej transakcji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here