Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Kernel – spółka obecnie porusza się w korekcie, jednak szerszy trend nadal nie jest zagrożony. Jest to spółka należąca do indeksu WIG Ukraina, który radzi sobie bardzo dobrze. Wydaje się, że raczej nic nie stoi na przeszkodzie ku dalszym wzrostom i być może warto czekać na zakończenie korekty. Ciekawie wygląda wsparcie okolic 55 zł.

kernel

Echo – od końca lutego cena porusza się wewnątrz kanału o mocno wzrostowym nachyleniu wskazującym na siłę popytu. Od kilku tygodni trwa korekta, która doprowadziła kurs do dolnej krawędzi czyli także linii trendu. W tych rejonach jesteśmy w stanie wyznaczyć lokalne wsparcie. Jeżeli sytuacja na szerokim parkiecie na to pozwoli to prawdopodobne byłyby wzrosty przynajmniej w okolice 5 zł. Sytuacja wygląda całkiem nieźle, choć na razie nie mam pod co zagrać tzn. nie ma widocznej reakcji kupujących.

echo

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here