Naga Markets


spekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Kernel – spółka obecnie porusza się w korekcie, jednak szerszy trend nadal nie jest zagrożony. Jest to spółka należąca do indeksu WIG Ukraina, który radzi sobie bardzo dobrze. Wydaje się, że raczej nic nie stoi na przeszkodzie ku dalszym wzrostom i być może warto czekać na zakończenie korekty. Ciekawie wygląda wsparcie okolic 55 zł.

kernel

Echo – od końca lutego cena porusza się wewnątrz kanału o mocno wzrostowym nachyleniu wskazującym na siłę popytu. Od kilku tygodni trwa korekta, która doprowadziła kurs do dolnej krawędzi czyli także linii trendu. W tych rejonach jesteśmy w stanie wyznaczyć lokalne wsparcie. Jeżeli sytuacja na szerokim parkiecie na to pozwoli to prawdopodobne byłyby wzrosty przynajmniej w okolice 5 zł. Sytuacja wygląda całkiem nieźle, choć na razie nie mam pod co zagrać tzn. nie ma widocznej reakcji kupujących.

echo

Kontrakty CFD na akcje spółek z GPW posiada w swojej ofercie HFT Brokers

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSolar [SOL], Asbis [ASB] – Gorące spółki dnia
Następny artykułGroclin [GCN] – Analiza na zamówienie – 18 sierpnia 2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here