Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Kernel – na wczorajszej sesji pojawiła się popytowa świeca pin bar, wybijająca się ponad zakres ostatniej konsolidacji. Ma to miejsce na wsparciu w postaci poprzedniego szczytu, a szerszy trend jest zdecydowanie wzrostowy. Liczyłem na nieco głębszą korektę ale wydaje się, że już teraz może formować się kolejny dołek. Spróbujemy więc zagrać z celem mieszczącym się do 70 zł i SL poniżej minimum konsolidacji.
Kupno: 59,45 zł   SL: 56,82 zł   TP: 69,97 zł  –  RR 1:4

Te artykuły również Cię zainteresują
kernel

  <div>

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kryptowaluty | zloty kurs | kryptowaluty bitcoin | usd | dow jons | gpw spółki |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Tak, wrócimy do tego. Ostatnio zwiększyłem aktywność i ilość zagrań, więc przyda się podsumowanie. Portfel jest minimalnie pod kreską ale myślę, że warto powalczyć o dodatni wynik na koniec roku. Niebawem zamieszczę taką tabelkę.

  2. Panie Łukaszu, w ubiegłym roku w tym cyklu publikował Pan tabelę które pokazywała podstawowe statystyki – ilość zaqgrań w miesiącu, ilość trejdów na SL i na TP. Takie podsumowanie w jednym miejscy było bardzo wygodne. Czy można do tego wrócić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here