Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Kernel – spółka osiągnęła niedawno nowe maksima trendu wzrostowego. Trend ten trwa od października 2014 roku, więc osiągnięcie nowych maksimów potwierdza siłę po stornie kupujących. Obecnie można czekać na korekcyjne cofnięcie. Ciekawie wygląda strefa 55 – 56,50 zł. Korekta w ten rejon i pojawienie się sygnału kupna z pewnością zachęciłoby mnie do zajęcia pozycji.

Te artykuły również Cię zainteresują
kernel d1

Patrząc z szerszej perspektywy na wykres tygodniowy, wydaje się, że kolejnym celem do jakiego obecnie zmierzamy mogą być okolice 70 zł czyli seria wierzchołków z 2011 i 2012 roku. Przed nami więc potencjalne, kilkanaście procent wzrostów. Ostatnio o spółce pisałem 11 maja.

kernel w1

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: giełda amerykańska prognozy | eur usd | bitcoin notowania | grupa lotos akcje | euro dolar wykres | złotówki |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 19.07.2016
Następny artykułEURPLN – czwarte starcie z linią trendu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here