Naga Markets
spekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Kernel – od października 2014 roku mamy do czynienia z trendem wzrostowym, a od połowy marca trwa korekta poruszająca się w kanale spadkowym. Niebawem cena powinna dotrzeć do linii trendu oraz wsparcia w rejonie 48,50 zł. Spadki nie są zbyt dynamiczne, zwłaszcza na tle poprzedzającego je impulsu. Wydaje się więc, że za jakiś czas może pojawić się ciekawa okazja do zagrania zgodnie z panującym trendem.

kernel

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 złtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: EURNZD – pin bar w konsolidacji
Następny artykułPZU [PZU] – Analiza na zamówienie – 11 maja 2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here