Naga Markets webinar


JSW – na początku września kurs akcji spadł do poziomu wsparcia opartego o minima z 2017 roku. Obecnie trwa niewielkie odbicie, które testuje lokalny szczyt z końca września. Wybicie go powinno pozwolić na kontynuowanie korekty co najmniej do linii trendu spadkowego, a więc okolic 75-76 zł. Niedawno spółka zapowiedziała, że podczas zbliżającej się konferencji klimatycznej COP24 w Katowicach, zaprezentuje mobilną stację wodorową i generalnie będzie chwalić się swoimi technologiami wodorowymi.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Nie ma to jednak większego przełożenia na notowania, tak samo zresztą jak rosnące w ostatnich miesiącach ceny węgla na światowych rynkach. Spółka porusza się niestety, swoim spadkowym rytmem. Obecnie czekamy na czwarty test linii trendu. Co zaskakujące w obliczy trwających spadków, spółka otrzymuje niemal same pozytywne rekomendacje, które w ostatnich miesiącach nie rzadko sięgają okolic 100 zł.

jsw
źródło xStation 5

Zobacz także: Vestor DM: nowe rekomendacje dla Bogdanki i JSWCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here