Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

JSW – spółka przeszła w ostatnim czasie dość dużą korektę jak na standardy dotychczasowego trendu. Cofnięcie do wsparcia opartego o lukę z 11 października doprowadziło do odbicia. Wczorajsze wzrosty wybiły linię korekty. Jeżeli trend ma być kontynuowany to miejsce na wzrosty wydaje się być niemal idealne.
Kupno: 66,28 zł SL: 59,05 zł TP: 87,97 zł – RR 1:3

Te artykuły również Cię zainteresują
jsw

PZU – kurs od dłuższego czasu oscyluje pod oporem jakim jest poziom poprzedniego szczytu. Jak na razie korekta jest nieznaczna, przy niewielkich obrotach pokazując słabość podaży. Wczorajsza wzrostowa sesja może być przygotowaniem pod wybicie oporu. Takim samym sygnałem są także narastające od kilku dni obroty. Wydaje się, że wybicie wisi w powietrzu, wtedy otwarta zostanie przestrzeń przynajmniej do okolic 36,80 zł.

pzu

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here