Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Inter Cars – spółka rośnie od 2009 roku. Biorąc pod uwagę nowsze dzieje, jesteśmy w stanie wyznaczyć linię trendu na przestrzeni od kwietnia ubiegłego roku, która obecnie jest testowana. Cena od początku lutego podlega korekcie, która jak dotąd ma bardzo płaski charakter. Aktualnie znajdujemy się także przy czytelnym wsparciu okolic 300 zł. Jest to więc dobre miejsce na zainicjowanie kolejnego impulsu wzrostowego. Na początku miesiąca DM BZ WBK wycenił spółkę na 347 zł czyli powyżej dotychczasowego maksimum trendu.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here