Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Integer – spółka była jedynym z jaśniejszych punktów wczorajszej sesji. Niewiele zabrakło do realizacji zlecenia TP, które umiejscowione jest na poziomie 178,03 zł. Jest to pozycja zajęta 9 lutego. Długi cień, który pozostał po wczorajszych wzrostach budzi pewien niepokój, ale sądzę że cena powinna dalej rosnąć i poziom 180 zł czyli okolice linii trendu zostaną niebawem osiągnięte. Z analizy wsparć i oporów wynika, że pokonanie 180 zł powinno doprowadzić kurs do kolejnego oporu przy 200 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
integer

Eurocash – rano kurs piął się w górę, niestety na koniec dnia mamy świecę spadkową, która dodatkowo jest klasycznym pin barem. Nie powstała ona wprawdzie na wysokich obrotach, ale warto zauważyć, że cały ostatni ruch wzrostowy budowany jest na malejących obrotach. Górny cień świecy odbił się od oporu, od którego już kilka razy i to bardzo dokładnie odbijała się cena. W moim odczuciu może dojść do spadków, po których ocenimy co jest grane na tej spółce.

eurocash

Hawe – po wybiciu lokalnego oporu, teraz nad nim powstała dzienna formacja objęcia hossy. Jest to zwiastun dalszych wzrostów, aż do linii trendu i okolic 2,30 zł. Teoretycznie można spróbować zagrać na wzrosty, gdyż dałoby się zmieścić nawet zysk rzędu RR 1:3. Posiadamy na chwilę obecną aż 4 pozycje, dlatego jestem dość wybredny. Należy pamiętać, że jest to mocno spekulacyjna i popularna spółka. Nie jestem w 100% przekonany co o tego zagrania, dlatego poczekam na dalszy rozwój wydarzeń.

hawe

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs akcji mercator | kurs zlotowki | kurs nasdaq | biomed lublin | kurs dolara prognozy 2020 | kryptowaluty kurs |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here