Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

ING Bank – niedawno wspominałem o tych akcjach. Teraz można dostrzec już pewne symptomy umocnienia tzn. wybita została linia łącząca ostatnie wierzchołki i lokalny opór przy 125 zł. Świeca tygodniowa to mały pin bar, po który można byłoby nawet dokonać transakcji kupna z celem, przynajmniej na poprzednim szczycie. Nie jestem jednak do końca przekonany co do słuszności takiego zagrania i od podjęcia ostatecznej decyzji odstraszają mnie także malejące ostatnio obroty. Wydaje się, że lepiej chyba poczekać i obserwować z boku.

Te artykuły również Cię zainteresują
ing bank

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here