Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

ING Bank – piątkowa sesja nosi pewne znamiona tzw. dnia odwrotu, po którym mogłoby nastąpić odwrócenie trendu lub choćby większa korekta. Pojawia się więc szansa na tzw. rajd św. Mikołaja. Na razie jednak należy poczekać, gdyż równie dobrze mogła być to jednorazowa sytuacja. ING znalazł się na 2 letnim wsparciu, gdzie powstała klasyczna świeca pin bar przy dość wysokich obrotach. Trend jest jednak spadkowy, ale przede wszystkim może to być tylko dość płytka korekta, gdyż już przy 117 zł mamy lokalny opór.

Te artykuły również Cię zainteresują
ingbankNeuca – od pewnego czasu próbuję „upolować” tę spółkę, gdyż zazwyczaj mamy tu do czynienia ze wzrostami. W piątek pojawiła się mała okazja w postaci pin bara na lokalnym wsparcie. Jednak gdy spojrzałem szerzej zobaczyłem, że sierpnia ubiegłego roku kurs porusza się w kanale wzrostowym, bardzo dokładnie respektując jego krawędzie. W takiej sytuacji wydaje się, że lepiej poczekać, aż cena ponownie znajdzie się przy dolnej krawędzi i dopiero wtedy próbować swoich sił.

neuca

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here