Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Wczoraj aktywowało się zlecenie kupna spółki Kruk, które przedstawiłem w analizie z 1 marca. Jest to jedyna aktywna pozycja w portfelu. Można tylko żałować nie dokonania zagrania na akcjach BZ WBK, które opisałem we wczorajszym wpisie. Prawdopodobnie udałoby się zakończyć to zagranie z zyskiem.

Te artykuły również Cię zainteresują
ING Bank – od końca stycznia trwa całkiem dynamiczne odbicie, które właśnie dociera do linii trendu spadkowego. Pojawia się więc szansa na potencjalny sygnał, którym byłoby mocne wybicie linii trendu i oporu w rejonie 120 zł. Na razie jednak warto zachować zimną krew, gdyż malejący wolumen w czasie wzrostów może wskazywać, że mamy do czynienia tylko z korektą. Rozstrzygnięcie pojawi się w najbliższym czasie i jeżeli miałoby dość do wybicia linii trendu to warto aby był to sygnał mocny, najlepiej podparty wzrostem obrotów.

ingbank

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here