Naga MarketsZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

W trakcie poniedziałkowej sesji jednymi z najsilniej tracących na warszawskiej GPW były akcje Idea Banku, którego wartość skurczyła się o ponad 28%. Z portfela Leszka Czarneckiego wyparowało więc 177 milionów złotych. Wyrok mógł być jednak zdecydowanie surowszy – inwestorów bardzo negatywnie zaskoczył bowiem odpis na GetBack realizowany w drugim kwartale bieżącego roku.

Cena w efekcie znalazła się na tegorocznych dołkach, pokonując pułap pod 6 złotymi za akcję, który trzymał cenę w ryzach od końca maja. W tym momencie inwestorzy powinni uważać na spadające noże, jeżeli jednak najbliższe sesje nie przyniosą powrotu nad istotny opór, wtedy jedynym słusznym kierunkiem będzie dalsza krótka sprzedaż akcji IDA licząc na spekulacyjne zyski.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here