Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Handlowy – cena po długim okresie spadków znalazła się na ważnym wsparciu. Jest to poziom okolic 102 zł, który był często respektowany. Od dobrych dwóch miesięcy cena nieustannie spada, dlatego dokonamy transakcji na tym wsparciu pod warunkiem, że pojawi się mocny sygnał świecowy, dodatkowo podparty znacznie wyższymi obrotami. W innym przypadku nie ma sensu ryzykować.

Te artykuły również Cię zainteresują
handlowy

KGHM – po ubiegło tygodniowym silnym odbiciu na wysokich obrotach nastał czas prawdopodobnie korekty. Od kilku dni mają miejsce niezbyt istotne ruchy ceny. Wydaje mi się, że kluczowa jest dynamiczna obrona wsparcia w rejonie 110 zł. Jeżeli za kilka dni cena ponownie odbiłaby się od tego poziomu, byłby to sygnał do potencjalnych wzrostów, który można byłoby wykorzystać. Powstałoby wtedy coś na kształt formacji podwójnego dna. Upadek wsparcia oczywiście kończy rozważania o zakupie spółki, przynajmniej dopóki kurs nie znalazłby się ponownie w rejonie 100 zł.

kghm

Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: s&p notowania | kurs mercator | kurs ropy wti | comparic pl | wykresy bitcoin | cdprojekt kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. witam,
    moze warto byloby rozwazyc, wrzucanie updejtow na profil fejsbukowy?
    (niestety okazuje sie byc on dzis najsprawniejsza platforma monitorowania informacji zrodel roznych)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here