Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

GTC – spółka zanotowała wczoraj udaną sesję, podczas której rosła o 2,2% przy najwyższych obrotach od 9 dni. Może to wskazywać na próbę zakończenie korekty, tym bardziej że testowane jest obecnie wsparcie w postaci wcześniejszych szczytów, których pokonanie odbyło się przy dużej dynamice i wysokich obrotach.

Wykres tygodniowy pokazuje, że główny opór znajduje się w rejonie 10 zł. Poziom ten pełni także pewną rolę psychologiczną i wydaje się, że notowania powinny w najbliższym czasie zmierzać przynajmniej do tych okolic. Ostatnio o spółce pisałem 19 kwietnia.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNiemiecki BaFin oficjalnie ogranicza trading Forex i CFD!
Następny artykułSpojrzenie na instrumenty pod kątem strategii TDiS – 9 maja 2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here