Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

 Grupa Kęty – kurs znalazł się bardzo blisko dolnej krawędzi kanału wzrostowego, trwającego od początku roku, w którym jednak to górna krawędź była często testowana. W tym miejscu mamy także strefę wsparcia. Spółka w przeszłości miała niebyt głębokie korekty, więc wydaje się, że jeżeli w opisanym rejonie pojawiłby się mocny sygnał kupna, powinniśmy go wykorzystać.

kety 1

[pullquote]Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT[/pullquote]

Jeżeli wsparcie upadnie, to kolejnej szansy będę szukał przy długoterminowej linii trendu, która będzie się zbiegać z kluczowym wsparciem w rejonie 250 zł. Wybicie ważnych dołków i linii trendu byłoby poważnym sygnałem końca trendu, stąd też jeżeli cena tam dotrze, miejsce to powinno być bronione. Jedna z ostatnich rekomendacji wyznacza cenę docelową przy 370 zł. To sporo wyżej od obecnej ceny, stąd też warto interesować się wszelkimi sygnałami kupna.

kety 2

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here