Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

Grupa Azoty – od kilku sesji trwa ruch korekcyjny ostatnich wzrostów. Najbliższy ciekawy poziom to wsparcie przy 67,45 zł, które pokrywa się z krótkotrwałą linią ostatnich wzrostów. Układ dołków i szczytów od połowy listopada jest już pro-wzrostowy, a cały okres zwyżki wygląda dynamicznie i odznacza się wyższymi obrotami niż wcześniejsze spadki. Możliwe zatem, że niebawem korekta zakończy się.

GPW – spółka zyskała w ubiegły piątek 2,7% i odnotowała nowe maksimum trendu wzrostowego. Wczoraj wybicie zostało potwierdzone wzrostami o jeszcze większej skali i jeszcze wyższym wolumenem. Obecnie nie ma już przeszkód, aż do historycznego maksimum notowań w rejonie 48,50 zł. Spora dynamika trendu wskazuje na szanse, że cena właśnie tam zmierza. Wydaje się więc, że warto wykorzystać ewentualną korektą aby próbować przyłączyć się do panującego trendu.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here