Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Grajewo – spółka porusza się w trendzie wzrostowym, a ostatnio panuje tu korekta. Jak widać, na razie jest ona bardzo słaba przy dość niskich obrotach. Wydaje się, że warto szukać okazji aby przyłączyć się do trendu, gdy pojawią się pierwsze symptomy potencjalnego końca ruchu korekcyjnego. Kluczowe wsparcie to okolice 34 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
grajewo-1

Na wykresie tygodniowym widać, że niedawno doszło do ważnego wybicia dotychczasowych szczytów. Potencjalnie dalszym kierunkiem są więc nadal wzrosty. Z tej perspektywy widać jednak, że korekta ma jeszcze miejsce aby się rozwinąć. Mimo wszystko warto mieć spółkę na oku.

grajewo-2

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułComparic.pl z aplikacją mobilną na urządzenia z iOS!
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na AUDUSD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here