Naga Markets
zapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

GPW – spółka porusza się w trendzie wzrostowym od połowy ubiegłego roku, jednak od początku lutego jesteśmy świadkami korekty. Spadki przy linii trendu wyhamowały i cena próbuje się tutaj odbić. Na razie nie mamy zbyt dużej dynamiki, kurs przestał spadać, a obecny tydzień jest jak na razie najmocniejsze w całym okresie korekcyjnym. Zastanawiające mogą być wysokie obroty jakie towarzyszą temu niemrawemu odbiciu. Technik nadal faworyzuje stronę kupującą i jeżeli popyt zwiększy swoją aktywność, kurs dość szybko powinien powrócić na ostatnie maksima.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcyjny poranek: USD/CAD – call, AUD/NZD – call
Następny artykułPoranny przegląd rynkowy – czy możemy liczyć na RBA?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here