Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
GPW – spółka porusza się w trendzie wzrostowym od połowy ubiegłego roku, jednak od początku lutego jesteśmy świadkami korekty. Spadki przy linii trendu wyhamowały i cena próbuje się tutaj odbić. Na razie nie mamy zbyt dużej dynamiki, kurs przestał spadać, a obecny tydzień jest jak na razie najmocniejsze w całym okresie korekcyjnym. Zastanawiające mogą być wysokie obroty jakie towarzyszą temu niemrawemu odbiciu. Technik nadal faworyzuje stronę kupującą i jeżeli popyt zwiększy swoją aktywność, kurs dość szybko powinien powrócić na ostatnie maksima.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here