Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Dzisiaj krótki przegląd spółek, które niebawem mogą znajdować się w ciekawym położeniu technicznym.

Te artykuły również Cię zainteresują
GPW – spółka od ponad roku porusza się w dość szerokim kanale spadkowym. Od miesiąca trwa konsolidacja i widać, że obecny dołek powstaje przy znacznie wyższych obrotach. Możliwe więc, że szykuje się choćby większa korekta wzrostowa. Sygnałem do jej rozpoczęcia byłoby wybicie lokalnego oporu okolic 33,60 zł. Cena powinna wtedy rosnąć przynajmniej do górnej krawędzi kanału.

gpw

Orange – spółka jest w podobnej sytuacji co GPW. Dodatkowo obecna cena to rejony historycznych minimów. Od ponad roku mamy nieźle respektowany kanał spadkowy. Na razie nic po za przełamaniem linii bessy w ostatnich dniach nie przemawia za wzrostami. Jeżeli jednak doszłoby do wybicia oporu przy 5,30 zł, szanse na rozwinięcie korekty wzrostowej do górnej krawędzi kanału mogłyby wzrosnąć.

orange

Amica – spółka, która jest w najlepszej sytuacji od dwóch poprzednich, gdyż porusza się w trendzie wzrostowym. Od początku czerwca trwają spadki, które mogą okazać się tylko kolejną korektą. Niebawem cena napotka często respektowaną linią trendu oraz zaznaczone wsparcie łączące dwa poprzednie dołki. Wydaje się więc, że okolice 170 zł na dzień dzisiejszy wyglądają dość ciekawie.

amica

Kontrakty CFD na akcje spółek z GPW posiada w swojej ofercie HFT Brokers

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: s&p 500 wykres | kurs btc | cdr notowania | złotowka | dolar | cena akcji biomed |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here