Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Forte – po wczorajszej sesji pojawił się niewielki pin bar na wsparciu jakie wyznacza poprzedni szczyt, a w zasadzie poprzednie historyczne maksimum. Szkoda, że nie mamy wyższych obrotów, gdyż w obecnych czasach na naszej GPW taka świece może bardzo szybko zostać zanegowana. Nie dokonamy zagranie ale myślę, że warto obserwować obszar 62 – 62,5 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
forte

Robyg – przedwczoraj doszło do mocniejszych spadków jednak przy dość niskich obrotach. Wczoraj byliśmy świadkami znacznie większych wymian i uformowała się świeca pin bar. Ma ona miejsce w trendzie wzrostowym, przy linii trendu i na wsparciu okolic 2,80 zł. Spółka rośnie od dłuższego czasu, a sygnał spełnia wszelkie wymagania. Wydaje się, że można zaryzykować i zagrać na powrót do wzrostów. W kwietniu spółka otrzymała kilka rekomendacji, wszystkie z ceną w okolicach 3,60 zł. To sporo wyżej od dotychczasowego maksimum ale my nie zagramy aż tak ostro.
Kupno: 2,85 zł   SL: 2,76 zł   TP: 3,21 zł  –  RR 1:4

robyg

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 złConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here