Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Forte – spółka zyskała wczoraj niecałe 2%. Dzięki temu doszło do wybicia z kanału spadkowego, który w kontekście szerszego trendu wzrostowego wygląda jak typowo korekcyjna formacja flagi. Już wcześniej wybity został także poziom poprzedniego wierzchołka, a zatem wydaje się, że nic już nie stoi na przeszkodzie do powrotu ceny przynajmniej na ostatnie maksima. Wprawdzie samo wybicie nie charakteryzuje się większym wolumenem, jednak należy pamiętać, że wyższe obroty notowaliśmy na przełomie maja i czerwca czyli pod koniec ruchu spadkowego.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here