Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

Eurocash – spółka od początku roku straciła już ponad 20%. Licząc od szczytu z lutego ubiegłego roku, przecena sięga już blisko 50%. W ostatnich dniach, na fali hossy także Eurocash załapał się na wzrosty i po Świętach spółka rośnie przy delikatnie podwyższonych obrotach. Obecnie stoimy przed próbą wybicia poprzedniego wierzchołka, a także oporu w rejonie 33,80 zł. Takie wybicie dałoby sygnał do korekty. Poprzednie takie ruchy trwały ok. 1,5 miesiąca. Pierwszą przeszkodą po ewentualnym wybiciu będzie górna krawędź kanału. Jeżeli udałoby się i ją pokonać, wydaje się, że spółka mogłaby rosnąć nawet w rejon 40 zł. Warto jednak cały czas pamiętać o panującym trendzie spadkowym. O szansach na korektę, w oparciu o analizę metodą overbalance wskazywałem 23 marca.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here