Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Podczas wczorajszej sesji doszło do aktywacji zleceń kupna spółek: Emperia oraz PKN Orlen. Są to więc kolejne pozycje obok spółek: Budimex, Amrest i Amica. Nieaktywne pozostaje zlecenie kupna Lotosu.

Eurocash – poniedziałkowa sesja przyniosła niewielkiego pin bara koloru czarnego czyli świadczącego o nie do końca udanej sesji dla kupujących. W teorii testuje on wsparcie w rejonie 43,30 zł, w teorii gdyż strefa ta może być także uznana za opór, nie została bowiem jeszcze do końca i wyraźnie pokonana…

eurocash 1

Większy problem jest jednak widoczna z szerszej perspektywy, jest nim kluczowa strefa oporu okolic 44 zł, której pokonanie może otworzyć drogę do 48 zł, a byłaby to przestrzeń, którą warto wykorzystać. Wydaje się, że jedynym rozwiązaniem będzie zaczekanie na solidne wybicie i próba wejścia na niewielkiej korekcie.

eurocash 2

Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

banner_z_kartami

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here