Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Energa – spółka udanie zakończyła miniony tydzień, rosnąć w piątek o 3%. Cały tydzień to ponad 8% wzrostów, co pozwoliło z nawiązką i w bardzo mocnym stylu zapomnieć o korekcie w wcześniejszego tygodnia, która mogła pozbawić akcji graczy o nieco słabszych nerwach. Patrząc szerzej, cena od prawie roku porusza się kanale wzrostowym, o dużych nachyleniu. Mimo, że kurs pokonał poziom poprzedniego szczytu, to jednak cena oscyluje przy górnej krawędzi kanału. Wydaje się, że impet wzrostowy pozwoli na kontynuację wzrostów, jednak ich dynamika może nieco zwolnić. Możliwe, że powtórzy się sytuacja z pierwszych miesięcy roku, kiedy po fali wzrostów, kolejne szczyty powstawały w dość bliskiej odległości. Kluczowy opór to okolice 14,20-14,30 zł czyli szczyt z lutego ubiegłego roku. Wtedy też obecna fala wzrostowa (licząc od połowy maja) osiągnie zasięg fali z przełomu roku. W krótkim terminie cena powinna rosnąć, a spotkanie ze szczytem z lutego ubiegłego roku może wywołać ruch korekcyjny.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dolar online | kryptowaluty kurs | dax forum | cd notowania | euro notowania | theppro co to |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here