Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Wczoraj doszło do aktywacji zlecenie SL na spółce PGE. Nadal jednak mamy tam bardzo ciekawą sytuację techniczną i jeżeli tylko pojawi się kolejna okazja to prawdopodobnie ponowimy to zagranie.

Energa – kurs mocno spada o ponad 2 tygodni. Niebawem cena dojdzie do linii trendu wzrostowego, która trwa od samego debiutu spółki. Przy tej linii wypadnie też zasięg poprzedniej, dotychczas najgłębszej korekty. Wydaje się, że warto w najbliższych dniach obserwować tę spółkę. Jeżeli cena nie zatrzyma się na linii trendu, to kolejnym i w zasadzie ostatnim ciekawym miejscem będzie poziom poprzedniego dołka, a więc okolice 21 zł.

energa

Millennium – po pokonaniu oporu przy 7,50 zł przyszedł czas na typowy retest pokonanej strefy. Wczoraj cena cofnęła się do tego poziomu, pełniącego już rolę wsparcia. Tam miała miejsce reakcja kupujących, stąd długi dolny cień świecy. Wielkość świecy sprawia, że maleje dla nas przestrzeń do potencjalnych zysków, więc nie dokonamy zagrania. Takie zachowanie ceny powinno oznaczać jednak wzrosty przynajmniej do 8,50 zł.

millennium

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here