Naga MarketsgZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Energa – spółka, podobnie jak sektor energetyczny, ma za sobą sporą korektę, która w szczytowym momencie sięgała blisko 22%. Wykres dzienny pokazuje czytelny układ techniczny z coraz wyżej pojawiającymi się dołkami, czego nie zmieniła dotąd nawet spora korekta. Ostatnio cena dynamicznie odbiła na wsparciu opartym o szczyt z marca oraz przy linii trendu łączącej tylko tegoroczne dołki. Obecnie kurs znajduje się w ciekawym miejscu, z którego może dojść do pewnego rozstrzygnięcia. Cena albo zawróci kontynuując spadki albo też dojdzie do wybicia doskonale respektowanej niemal 3 miesięcznej linii korekty. Wydaje się jednak, że prawie 3 miesiące spadków to dość długi okres i szanse na wybicie oceniam dość wysoko. Dwie najnowsze rekomendacji mBanku oraz PKO celują między 13,90 a 14,49 zł. Jeżeli rekomendacje miałby okazać się udane, kurs musi wybić linię korekty. Patrząc na dynamikę ostatnich dni, możliwe że właśnie nadszedł na to czas.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here