Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Energa – to najciekawsze spółka, z najbardziej czytelnym wykresem w ostatnim czasie. Po wybiciu linii trendu spadkowego oraz oporu przy 8,60 zł, nastała korekta. Poprzednia była dość płytka, teraz także takiej oczekuję. Jeżeli nastąpi minimalne cofnięcie do okolic wsparcia i pojawi się sygnał popytowy, będzie to oznaczało pojawienie się szansy na dalsze wzrosty. Najbliższy cel leży w rejonie 10 zł i myślę, że jeszcze przed końcem roku jest do osiągnięcia.

energa

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/CHF – korekta do wsparcia, opcja CALL
Następny artykułIndata [IDT] – Analiza na zamówienie – 19 grudnia 2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here