Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Echo – kurs przełamał opór w okolicach 7 zł i to na dużych obrotach. Kolejnym celem będzie 7,65 zł. Być może uda się wykorzystać niewielką korektę aby dokonać transakcji. Tak duży wzrost jest efektem informacji o sprzedaży spółki prze Michała Sołowowa. Informacja ta jak widać została pozytywnie odebrana przez rynek.

Te artykuły również Cię zainteresują
echo

TVN – tutaj podobna sytuacja, gdyż także wypłynęły informacje o sprzedaży spółki. Początkowo było to negatywnie przyjęte, ale w miarę upływu czasu straty były systematycznie odrabiane. 17 zł jako wsparcie nadal pozostaje ważne, ciężko jednak powiedzieć co będzie dalej. W przypadku obu omawianych dzisiaj spółek w grę zaczyna wchodzić czynnik fundamentalny, dlatego ostrożność jest w cenie.

tvn

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here