Naga MarketsZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Dino – zachowanie spółki w trakcie poniedziałkowej sesji mogło wywołać niewielki niepokój. Doszło wtedy bowiem do realizacji zysków sesyjnego i dzień zakończył się dłuższym górnym cieniem. Podażowa świeca po okresie wzrostów, na wysokim poziomie i przy mocnym wolumenie może niepokoić, jednak na razie rozpatrywałaby jedynie wariant korekcyjny. Wtorek wyglądał już inaczej, cena rosła o ponad 3% odrabiając straty. Może to wskazywać na istnienie popytowej presji. Całe wybicie budowane jest przy narastającym wolumenie co dobrze świadczy o trendzie. Wydaje się, że najbliższy okres może przynieść próbę sięgnięcie po poziom 80 zł. To jak dotąd najwyższy poziom wskazany w licznych rekomendacjach. Skoro poziom 70 zł zatrzymał wzrosty na ponad miesiąc, możliwe że i kolejny okrągły poziom wywoła, choćby krótkoterminową korektę.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here