Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Cyfrowy Polsat – spośród dostępnych spółek praktycznie nie ma niczego wartego pilnej obserwacji. Niewielki wyjątek może stanowić Polsat. Przedwczoraj kurs mocno spadł i pozostawił po sobie dłuższy dolny cień. Ma to miejsce blisko wsparcia dwóch poprzednich dołków. Możliwe, że i za trzecim razem dojdzie do odbicia, na którym można byłoby zrobić. Obecny czas nie jest jednak najlepszy dla całego parkietu dlatego warto zachować cierpliwość. Myślę, że cena może jeszcze spaść, a atrakcyjny poziom to okolice 20 zł.

polsat

Kontrakty CFD na akcje spółek z GPW posiada w swojej ofercie HFT Brokers

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzegląd setupów Price Action USDCHF, USDJPY 16 czerwca 2016
Następny artykułDaytrading: poranek ze złą decyzją
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here