Naga MarketsCyfrowy Polsat – notowania spółki podlegają w ostatnim czasie łagodnej korekcie. Ostatni wierzchołek został wyznaczony 24 czerwca i od tego czasu cena porusza się bokiem. Wydaje się, że mimo wszystko jest to pozytywna sytuacja, gdyż nie pojawia się po ogromnej zwyżce reakcja podażowa. Ciekawie wygląda wykres w ujęciu tygodniowym, gdzie można dostrzec porównywalność obecnego zasięgu wzrostów z trendem wzrostowym trwającym niemal przez cały 2014 rok. Wydaje się, że jeżeli miałoby dojść w tym miejscu do korekty, mogłaby ona być podobnego zasięgu jak korekta rozpoczęta w marcu, co za tym idzie sięgająca kluczowego wsparcia w rejonie 28 zł czyli poziomu wcześniejszych szczytów, które zostały niedawno przełamane.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

W ostatnich dniach spółka poinformowała o nabyciu większościowego pakietu akcji firmy Vindix zajmującej się ściąganiem zaległych długów. W ten sposób imperium Zygmunta Solorza wchodzi w nowy obszar działalności. Od początku swojej działalności firma ta nabyła 77 portfeli wierzytelności o wartości około 450 milionów złotych. Dotychczas odzyskano 36,5 mln zł. Ponad połowę wykupionych wierzytelności stanowią długi wobec banków.

polsat
źródło xStation 5

Zobacz także: Braster [BRA], Śnieżka [SKA] – Gorące spółki dnia 20.05.2019tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here