Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Cyfrowy Polsat – w ostatnim czasie jesteśmy świadkami dynamicznych wzrostów. Impuls popytowy rozpoczęty 17 marca pokazał dużą siłę kupujących, a następnie nastała korekta przy malejących obrotach. Mamy więc cofnięcie do wsparcia w rejonie 23,85 zł czyli także na poprzedni szczyt. W piątek pojawił się pin bar, który może zwiastować zakończenie korekty. Patrząc szerzej mamy do czynienia z kanałem spadkowym (od października 2014 roku), ponadto wykres bywa czasami mocno szarpany, stąd dość bliski cel jakim jest 25 zł.
Kupno: 24,00 zł   SL: 23,75 zł   TP: 25,00 zł  –  RR 1:4

Te artykuły również Cię zainteresują
polsat

Enea – w połowie marca doszło do dynamicznego wybicia oporu okolic 11,70 zł podpartego wysokimi obrotami. Po kilku dniach korekty, cena wraca do tego poziomu, tworząc w piątek świecę pin bar w strefie wsparcia. Jeżeli ruch wzrostowy zapoczątkowany wraz z nowym rokiem, ma być kontynuowany to wydaje się to dobre miejsce na kolejny impuls popytowy. Spróbujemy więc dokonać krótkoterminowego zagrania.
Kupno: 11,73 zł   SL: 11,59 zł   TP: 12,29 zł  –  RR 1:4

enea

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here