Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Cyfrowy Polsat – ostatnio sporo słychać o potencjale do wzrostów jest spółki. Fakt jest taki, że mamy do czynienia z trudnym trendem wzrostowym. Trudnym, gdyż naprzemienne sesje spadkowe i wzrostowe mogą wytrącić z równowagi nawet najbardziej cierpliwych spekulantów. W kontekście naszego systemu interesuje nas tylko jedna rzecz – wybicie oporu okolic 26 zł. Szanse na to są całkiem realne, a wybicie powinno nadejść już niebawem, gdyż zawęża się przestrzeń między oporem a linią trendu. Oczywiście może też dojść do wybicia dołem i powrotu do spadków. Jeżeli jednak cena pokona opór będę szukał okazji do wejścia w spółkę. Przestrzeń do wzrostów będzie wtedy otwarta aż do szczytów z października ubiegłego roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
polsat

CCC – zgodnie z oczekiwaniami cena ma nadal problem z kontynuowaniem wzrostów. Po krótkotrwałym odbiciu w górę mamy kolejną sesję spadkową. Wydaje mi się, że obraliśmy słuszną strategię przedstawioną 5 maja, która zakłada zaczekanie aż cena spadki do strefy 167,20 – 172,55 zł. Tam mamy wsparcie oraz dolna krawędź kanału wzrostowego czyli także linię trendu.

ccc

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

invest

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara prognozy 2020 | blik co to | przewidywany kurs dolara | kurs usd | mercator gpw | sp500 |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here