Naga MarketsComarch – notowania spółki poruszają się od końca maja w umiarkowanym układzie spadkowym. Długi okres spadków przy niewielkim zasięgu przeceny, sugeruje że jest to układ korekcyjny. Spoglądając na notowania na wykresie tygodniowym, widać że szerszy trend jest zdecydowanie wzrostowy. W najlepszym momencie tego roku, akcje drożały o ponad 30%. Warto dodać także, że średnia najnowszych rekomendacji zakłada wzrost ceny o około 30% względem obecnej wyceny rynkowej. Obecnie wydaje się jednak, że kurs zmierza na lokalne wsparcie przy 164 zł.

Nieco niżej przy linii trendu, korekta osiągnie porównywalny zasięg z poprzednią. Wczoraj spółka informowała, że przekroczyła 20% udział w polskim rynku systemów ERP. Przed rokiem udział ten wynosił 19,1%. Spółka spodziewa się zwiększania udziału w tym segmencie. Taki wynik daje obecnie 2 miejsce, a liderem rynku z ponad 38% udziałem jest firma SAP. W całym 2018 roku przychody z tego segmentu wyniosły 260 mln zł (24,5 mln zł więcej niż w 2017 roku), a po pierwszym półroczu wynik oscyluje już przy 127,2 mln zł, a więc o 11% więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.

comarch

 


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here