Naga MarketsComarch – spółka notuje bardzo udany okres od połowy miesiąca. W tym czasie podczas zaledwie kilku sesji zwyżka osiągnęła poziom niemal 10%. Wczoraj akcje także drożały o niemal 1%, jednak przy bardzo niskich obrotach. Na wykresie tygodniowym mamy od kwietnia poprzedniego roku układ coraz wyżej pojawiających się kolejnych dołków i szczytów. Ostatnie odbicie z połowy lipca zdaje się, że ukształtowało kolejny wyżej położony dołek w rejonie 164 zł. Jeżeli tak będzie, cena powinna powrócić do wzrostów i atakować tegoroczne maksima w rejonie 197 zł. Wczoraj spółka poinformowała o zamiarach utworzenia spółki zależnej z siedzibą w Sydney w Australii. Działalność tej spółki ma się koncentrować na rozwiązaniach skierowanych do branży sprzedaży detalicznej i telekomunikacji oraz finansów i bankowości. Zdaniem zarządu jest to naturalny krok w rozwoju globalnej działalności biznesowej firmy.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

Jest to ostatni zamieszkały kontynent, gdzie spółka nie miała dotąd swojego oddziału. Dotąd spółka realizowała projekty oraz prowadziła negocjacje z potencjalnymi klientami. Obecnie dzięki otwarciu spółki zależnej w Australii, będzie to działalność prowadzona na znacznie większą skalę. Warto podkreślić, że spółka już realizuje, od 2017 roku, projekty m.in. dla australijskiego operatora zakładów wzajemnych i gier. Przychody ze sprzedaży na terenie Australii przekroczyły 7,6 mln zł w ubiegłym roku, w tym roku wartość kontraktów szacowana jest już na ponad 9 mln zł.

comarch
źródło xStation 5

Zobacz także: Braster [BRA], Śnieżka [SKA] – Gorące spółki dnia 20.05.2019tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here