Naga MarketsZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Ciech – spółka zyskiwała w miniony piątek niemal 5% przy mocno podwyższonych obrotach. W ciągu ostatnich 12 sesji spółka zyskała 17%. Dynamiczne odbicie wsparte jest zaskakująco dużymi obrotami, zwłaszcza w ubiegłym tygodniu, kiedy dochodziło do kupna sporych pakietów akcji. Ze strony spółki nie pojawiły się jednak żadne nowe informacje w ostatnich kilku dniach. Spółka jest jedną z najczęściej komentowanych na forach internetowych, gdzie aż roi się od plotek dotyczących wezwania czy też porównań do spółki Polenergia. Pozytywne dla spółki są natomiast rosnące notowania sody na azjatyckich rynkach, a aczkolwiek to przekłada się na wyniki w dłuższym okresie czasu. W ostatnich dniach pojawiły się dwie rekomendacje. Raiffeisen wycenił spółkę na 70 zł, a DM BOŚ na 80 zł. Patrząc na okres od 2016 roku, spółka na tym tle wygląda na dość tanią. Spadki od szczytu z marca ubiegłego roku sięgnęły 40%. Jest więc co odrabiać. Wydaje się więc, że kurs ma szansę zmierzać pod okolice 70 zł.

 

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here