Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Ciech – spółka porusza (albo poruszała się) w długotrwałym trendzie wzrostowym. Od końca ubiegłego roku trwały jednak całkiem silne spadki. Obecnie powoli można dostrzegać pewne pozytywne oznaki. Mowa o wybiciu linii trendu spadkowego, a ostatnio o wyjściu ponad opór okolic 60 zł. Także sporadycznie notujemy tutaj wyższe obroty. Wydaje się, że jest co odrabiać i może to być niezły moment na przyłączenie się do wzrostów. Najbliższy cel to opór przy 70 zł. Spółka wygląda także całkiem nieźle na tle tracącego w minionym tygodniu WIG. Wydaje się, że można spróbować zagrać, a sygnałem do zajęcia pozycji będzie popytowy pin bar jaki powstaje po połączeniu ostatnich 3 świec.
Kupno: 62,15 zł   SL: 60,19 zł   TP: 69,99 zł  –  RR 1:4

Te artykuły również Cię zainteresują
ciech

Kontrakty CFD na akcje spółek z GPW posiada w swojej ofercie HFT Brokers

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here