Naga MarketsCI Games – w ostatnim czasie bardzo głośno jest o spółce, za sprawą długo wyczekiwanej premiery nowej gry, z którą wiązano ogromne nadzieje. Mowa o nowej odsłonie „Sniper”. Według najnowszych danych, gra sprzedaje się na platformie Steam lepiej od poprzedniej odsłony gry, aczkolwiek sprzedaż cyfrowa na konsolach jest niższa. Firma wskazała, że obecny okres czyli tzw. black friday, jest bardziej konkurencyjny niż okres debiutu poprzedniej wersji gry. W komunikacie dodano także, że spółka już prowadzi prace nad trybem multiplayer, który planowany jest do wydania w grudniu.

W piątek spółka opublikowała także wyniki za III kwartał. Tu nie było niespodzianek i nadal mamy stratę netto sięgającą 2,9 mln zł czyli około 1 mln zł straty więcej niż rok temu. Stabilnie wyglądają natomiast przychody, który wyniosły 4,4 mln zł. Spoglądając na wykres, widać że w okresie debiutu nowej gry mieliśmy 30% zwyżkę, aczkolwiek niewiele zmieniała ona w szerszy układzie. Ten pozostaje boczny, a obecnie cena próbuje przełamać lokalny opór przy 0,93 zł. Wybicie go powinno pomóc stronie popytowej, jeżeli jednak cena zacznie teraz spadać, bardziej realnym scenariuszem stanie się kolejny powrót na wsparcie okolic 0,72 zł czyli tegoroczne minima.

cigames

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here