Naga Markets



CD Projekt – w ubiegły piątek światło dzienne ujrzała najnowsza rekomendacja dla spółki autorstwa analityków Noble Securities. W raporcie datowanym na 15 października obniżono zalecenie z kupuj do trzymaj, aczkolwiek podwyższono wycenę spółki i to o około 20% do poziomu 232,30 zł. „Biorąc pod uwagę brak założenia w poprzedniej rekomendacji W3 na Nintendo Switch (dodatkowe 20 mln zł przychodu), 31,7 mln zł przychodów z tyt. usług, a także korzystniejszego kursu walutowego, wydaje się realna poprawa przychodów w skali całego roku. W całym 2019 spodziewam się przychodów na poziomie 431,9 mln zł” – napisano w raporcie.

Oznacza to, że prognozuje się wzrost przychodów za cały rok o około 19%. Zysk netto za cały rok ma wynieść 107,6 mln zł czyli niewiele mniej niż prze rokiem. Zdaniem analityków gra Cyberpunk 2077 okaże się sukcesem, na co wskazują dotychczasowe opinie i zasięgi. Analitycy zakładają sprzedaż na poziomie około 23 mln sztuk w 2020 roku. Spoglądając na wykres, widać że mamy za sobą okres korekty przy niższych obrotach. Obecnie kurs próbuje po raz drugi reagować na czytelnym wsparciu i blisko tegorocznej linii trendu. Wydaje się, że jest to idealne miejsce na odbicie.

cdprojekt

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dnia



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here