Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

CD Projekt – spółka zaczyna znajdować się w bardzo ciekawym położeniu technicznym. W szerokim rozumieniu mamy do czynienia z trendem wzrostowym. Obecna korekta osiąga już zasięg poprzedniej tak dużej przeceny, sięgającej 30%. W rejonie 19,50 – 20 zł mamy także ważne wsparcie jakie wyznaczają wcześniejsze dołki. Dodatkiem jest także niespełna dwu letnia linia trendu. W ostatnim czasie, a zwłaszcza w czwartek i piątek minionego tygodnia notowaliśmy podwyższone i narastające obroty. Wszystko wygląda ciekawie i pozostaje tylko czekać na sygnał, który pokaże, że kupujący w końcu powrócili po korekcie, która w środę będzie obchodziła 5 miesiąc istnienia.

Te artykuły również Cię zainteresują
cdprojekt

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda, że nie ma wykresu tygodniowego. Tam moim zdaniem sytuacja nie jest aż tak interesująca i co najwyżej jest: “na dwoje babka wróżyła”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here