Naga MarketsCCC – spółka opublikowała wczoraj raport z wynikami uzyskanymi we wrześniu. W tym miesiącu przychody firmy sięgnęły niemal 433 mln zł. Oznacza to wzrost o 13% w porównaniu z rokiem ubiegłym. Sumując przychody od początku roku, wynoszą one na koniec września 3270,6 mln zł. To także jest postęp w porównaniu z 2017 rokiem o około 15%. Przychody w sklepach stacjonarnych rosną we wrześniu o 10%, a od początku roku o 11%. Sprzedaż w internecie rośnie jeszcze szybciej.

W samym wrześniu spółka CCC zanotowała wzrost o 52%, a od początku roku o 59%. Mimo rosnących wyników, analitycy przyjęli je chłodno, jako przyczyny podając wysoką bazę z zeszłego roku oraz ciepłą pogodę. Szacuje się jednak, że październik powinien być już sporo lepszy. Wykres pokazuje, że od kilku dni cena spada jednak przy malejących obrotach. Możliwe, że jest to korekta ostatniego impulsu. Wydaje się, że kurs może jeszcze raz powrócić w rejony górnej krawędzi kanału wzrostowego. Wtedy cena dotarłaby także do górnej krawędzi szerszego układu spadkowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wydaje się, że okolice 240 zł mogą być kluczowe i zachowanie ceny przy tym poziomie może wskazać czy spadki będą kontynuowane czy jednak poziom 200 zł ostatecznie wybroni spółkę przed dalszymi spadkami. Spółka w ostatnich miesiącach zbiera dobre rekomendacje, ostatnia z nich jest zaskakująco wysoka, gdyż cenę docelową wyznaczono aż przy 340 zł czyli ponad 50% wyżej niż obecna wycena rynkowa.

źródło xStation 5Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here