Naga Markets
spekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

CCC – spółka powoli wzrasta w ostatnich dniach, zbliżając się do ważnego oporu w rejonie 156 zł czyli poprzednich dołków. Jeżeli udałoby się pokonać ten poziom to myślę, że możliwe byłyby dalsze wzrosty przynajmniej do linii trendu spadkowego. Od pewnego czasu obserwujemy znacznie wyższe obroty, a przypomnę że na interwale W1 mamy już sygnał do kupna. Pisałem o nim 23 listopada.

ccc

Kernel – spółka, która od ponad roku porusza się w zdecydowanym trendzie wzrostowy pozostaje w fazie korekty. Wczoraj pojawiły się wysokie obroty, ale nadal brakuje sygnału do kupna. Cena po dość dużej korekcie, znalazła się w kluczowej strefie wsparcia okolic poprzedniego szczytu. Ponadto blisko znajduje się dolna krawędź kanału. Jeżeli więc pojawi się sygnał świadczący o aktywności popytu, postaram się zająć pozycję z celem w rejonie 55 zł.

kernel

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzegląd setupów Price Action EURAUD, GBPCAD, USDJPY 26 listopada 2015
Następny artykułPoranny komentarz makro – Indyk usypia rynki
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here