Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Wczorajsza sesja przyniosła stratę na otwartej kilka dni wcześniej pozycji na spółce Forte. Szkoda, gdyż mimo zanotowania straty nie ma tam sygnału negującego ruch wzrostowy. Jedyną aktywną pozycją pozostaje więc CD Projekt.

Te artykuły również Cię zainteresują


Rosyjski rubel traci na rynku ForexBZ WBK – wczoraj po kilkunastu sesjach spadkowych pojawił się popytowy pin bar powstały na znacznie wyższych obrotach. Ma on miejsce na lokalnym wsparciu jakim jest poziom poprzedniego dołka. Szerszy trend nadal jest spadkowy i ostatnio widoczne były problemy z pokonaniem poziomu 300 zł. Patrząc jednak na trwające od końca stycznia odbicie można stwierdzić mały sukces kupujących jakim było wybicie górą z szerokiego kanału spadkowego. Aktualna korekta może być więc swego rodzaju re-testem po wcześniejszym wybiciu. Mamy więc podstawy do dokonania krótkoterminowego zagrania.
Kupno: 284,44 zł   SL: 278,44 zł   TP: 308,44 zł  –  RR 1:4

bzwbk

Sanok – spółka zaczyna wyglądać coraz ciekawiej zwłaszcza z odleglejszej perspektywy. Od wielu lat panuje tu bowiem trend wzrostowy, a obecnie pojawiają się sygnały zakończenia korekty. Od lipca ubiegłego roku cena poruszała się w kanale spadkowym, który z dystansu wygląda jak typowa, korekcyjna formacja flagi. W najbliższym czasie może dojść do wybicia górą co dałoby sygnał kupna. W naszej strategii interesować będzie mnie wybicie ponad opór 60 zł. Powinno to otworzyć drogę przynajmniej do okolic 66 zł co będę starał się wykorzystać.

sanokSpecjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin akcje | dolar prognoza | bitcoin wiadomosci | kurs dolara notowania | gpw spółki | bitcoin era opinie |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here