Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

BZ WBK – cena oscyluje pod linią trendu oraz lekko nad wsparciem. Mimo oznak aktywności popytu, nadal sytuacja nie jest rozstrzygnięta. Zdecydowane pokonanie czerwonej linii otwarłoby drogę do 380 zł. Problem może być w tym, że mocniejsze wybicie sprawi, że przestrzeń do potencjalnych zysków znacząco zmaleje.

bzwbk

PKP Cargo – wczoraj powstał pin bar na dolnej krawędzi kanału wzrostowego oraz na solidnym i znaczącym poziomie wsparcia okolic 85 zł. Dzieje się to po długiej ale płaskiej korekcie. Teoretycznie mógłby to być sygnał do kupna, choć jak widać po linii łączącej cztery poprzednie szczyty – przestrzeń do wzrostów jest mocno ograniczona. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

pkp

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here