Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

BZ WBK – niedawno informowałem o możliwej szansie na spory zysk po wybiciu linii trendu. Zgodnie z przewidywaniami – wybicie nastąpiło i było tak duże, że zabrało nam szansę na zagranie na wzrosty do poziomu oporu 380 zł. Przestrzeń do najbliższego oporu jest dla nas niestety zbyt mała.

Te artykuły również Cię zainteresują
wbk

Handlowy – ożywienie było widoczne wczoraj na wielu bankowych spółkach. Ciekawie wygląda Handlowy, o który już wcześniej informowałem. Teraz mamy kolejne podejście pod kluczowy opór, którego wybicie otwierałoby naprawdę dużą przestrzeń do wzrostów, gdyż do poprzedniego szczytu nie ma praktycznie żadnych, znaczących stref oporu. Wyższe obroty podczas wczorajszej sesji dają nadzieję, że to wybicie stanie się faktem.

handlowy

Grupa Kęty – dwie dobre, wzrostowe sesje przy wyższych obrotach dają wstępny sygnał bliskiego końca korekty. Nadal jednak nie jestem do końca przekonany i wolę zaczekać, aż wybity zostanie kanał korekcyjny lub cena spadnie jeszcze trochę niżej.

kety

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax notowanie | kryptowaluty aktualności | usd notowania | indeks nasdaq | co znaczy blik | blik |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRynki po posiedzeniu ECB – poranny komentarz makro
Następny artykułPięćdziesiąt twarzy beżu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here