Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

BZ WBK – spółka wybiła wczoraj poziom lokalnego wierzchołka z połowy grudnia. Jest to potwierdzenie wcześniejszego wybicia ważnego oporu w rejonie 327 zł. Dynamika wzrostów wskazuje na duże szanse na kontynuację zwyżki. Najbliższy opór do jakiego powinniśmy zmierzać to okolice 367 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
bzwbk

Amica – spółka traci niemal nieustannie od początku października. W tym czasie przecena osiągnęła już poziom blisko 18%. To dość sporo jak na Amicę, która rośnie od wielu lat. Obecnie cena dochodzi do poziomu poprzedniego dołka. Dodatkowo mamy tu dolną krawędź kanału oraz pewne wsparcie. W ostatnich dniach pojawiają się spore obroty, co może zwiastować jakieś rozstrzygnięcia. Albo czeka nas odbicie albo przełamanie wsparcia i głębsze spadki.

amica

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw biomed | kurs euro | kurs dolara notowania | dax giełda | kurs funta szterlinga | 1 btc |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 13.01.2017
Następny artykułUSD/JPY – cena pod oporem, opcja PUT
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here