Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

Budimex – od końca października trwa korekta i sądząc po ciężkich świecach, powinna ona jeszcze się rozwinąć. Myślę, że pierwszy miejsce, gdzie zaczniemy poszukiwania jej końca będę okolice 200 zł czyli dolnej krawędzi kanału wzrostowego. Jest to spółka, która w dłuższym okresie zazwyczaj rośnie, dlatego też jeżeli pojawiłby się tam mocny sygnał świecowy, rozważymy zakup akcji. Byłaby to już 4 transakcja na tej spółce, wszystkie trzy zakończyły się sukcesem z dwukrotnym RR 1:3 oraz raz z RR 1:5. To pokazuje, że warto szukać okazji przede wszystkim na spółkach będących w długoterminowych trendach wzrostowych.

budimex

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here