Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

Budimex – w piątek powstała formacja objęcia hossy, a cena znalazła się najwyżej w czasie ostatniej konsolidacji. Może być to sygnał świadczący o zakończeniu korekty i powrocie do wzrostów. Formacja powstała na wsparciu okolic 210 zł czyli na poziomie poprzedniego szczytu. Teoretycznie można byłoby ją wykorzystać, szacując zasięg na okolice 225 zł czyli tyle ile wyznacza jedna z najnowszych rekomendacji. Problem to nieznana jeszcze reakcja na wyniki wyborów, dlatego lepiej stać z boku.

budimex

[pullquote]Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT[/pullquote]

Stalprodukt – cena oscyluje w graniach oporu 325 – 328 zł. Wcześniej miała miejsce reakcja wzrostowa po dużych spadkach, które zatrzymały się na linii trendu wzrostowego. Gdyby udało się trwale wybić opór, otwarłaby się droga do okolic 390 zł. Aktualnie można obserwować formowanie się konsolidacji, a jej wybicie może wskazać dalszy kierunek.

stalprodukt

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here